SERVIS : 724 880 828

Vytápění

S naším týmem expertů v oblasti vytápění nabízíme řešení pro různé typy objektů. Pro rodinné a bytové domy, administrativní budovy, vstupní objekty i školy můžeme navrhnout a instalovat otopná tělesa s rozvody z mědi nebo uhlíkové oceli. Alternativně vám můžeme doporučit podlahové vytápění, které poskytuje rovnoměrné a pohodlné teplo ve vašem prostoru.

Pro výrobní a skladové haly s vysokými stropy nabízíme teplovodní sálavé panely nebo teplovzdušné jednotky plynového nebo teplovodního typu. Můžeme využít také sálavé tmavé nebo světlé plynové zářiče, které jsou ideální pro tyto prostředí.

Nezáleží na tom, zda potřebujete instalaci nového zařízení, rekonstrukci stávajícího systému nebo údržbu a opravy. Společnost TOP TEAM, s.r.o. vám poskytne profesionální služby, které odpovídají vašim potřebám a požadavkům. Kontaktujte nás pro více informací nebo se domluvte na konzultaci s našimi odborníky. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s realizací vašich projektů v oblasti rozvodů vody, odpadů a vytápění. Naše společnost disponuje širokým spektrem odborných znalostí a dlouholetou praxí, což nám umožňuje přinášet efektivní a spolehlivá řešení.